• تلفن : 88823686 (10 خط ویژه)
  • info[at]awp-co.com
  • خیابان مطهری – خیابان شهید علی اکبری – کوچه تیرداد – پلاک ۴ - واحد ۴

ارائه بهترین راه حل ها

IVR-SIP Call Center

سرویس IVR / SIP

IVR مخفف عبارت Interactive Voice Response است که به معنای "پاسخ صوتی تعاملی" می‌باشد و به تلفن‌گویای گفته می‌شود که خدمات تلفنی به کاربران و مخاطبان خود ارائه می‌دهد. با گرفتن شماره تماس یک مجموعه، تعامل صوتی کاربر با سیستم تلفن گویا برقرار می‌شود، در هر مرحله پس از تعاریف و توضیحاتی از کاربر درخواست می‌شود کدی خاص را شماره‌گیری نماید.

تولید ترافیک

کسب درآمد از تولید ترافیک

تولید محتوا یکی از بزرگترین دغدغه های اصلی هر کشور می باشد و همچنین تولید کنندگان محتوا با توجه به عدم وجود قانون کپی رایت همیشه در راه تولید متضرر بوده و هستند و این امر باعث کاهش تولید گردیده است . در صورت راه اندازی طرح تولید ترافیک داخلی و امکان رایگان سازی و یا ارزان سازی محتوای تولید شده توسط تولید کنندگان محترم فرآهم گردیده است.

دیتاسنتر

دیتاسنتر

کی از امکانات کارآمدی که در مراکز داده به وجود آمده است، امکان اشتراک فضا برای موسسات و سازمان‌های بزرگ است. با استفاده از این امکانات، سازمان‌ها و موسساتی برای ارایه اطلاعات خود ، می‌توانند بسته به نیاز خود یک یا چند سرور مرکزی را در مرکز داده‌های مورد نظر خود مورد استفاده قرار دهند. استفاده از خدمات یک مرکز داده‌ی ایمن، بهترین راه برای بهره‌مندی از مزایای سرورهای مرکزی است.

ایران مارکت

ایران مارکت

این سامانه به منظور معرفی وارائه خدمات , محصولات در حوزه محتوای دیجیتال برای تولید کنندگان و استارت آپها طرح ریزی گردیده و دارای سه بخش اصلی :
1- سرویس های تحت وب
2- سرویس های تحت APP
3- سرویس های تلفنی
می باشد و امکان اتصال به تمامی پلتفرم های موجود از جمله وب سایت , APP , ...... برخوردار است .