• تلفن : 88823686 (10 خط ویژه)
  • info[at]awp-co.com
  • خیابان مطهری – خیابان شهید علی اکبری – کوچه تیرداد – پلاک ۴ - واحد ۴

ارائه خدمات SIP - IVR

IVR
GIFخدمات ارزش افزوده مبتنی بر تلفن گویا (IVR)

IVR مخفف عبارت Interactive Voice Response است که به معنای "پاسخ صوتی تعاملی" می‌باشد و به تلفن‌گویای گفته می‌شود که خدمات تلفنی به کاربران و مخاطبان خود ارائه می‌دهد. با گرفتن شماره تماس یک مجموعه، تعامل صوتی کاربر با سیستم تلفن گویا برقرار می‌شود، در هر مرحله پس از تعاریف و توضیحاتی از کاربر درخواست می‌شود کدی خاص را شماره‌گیری نماید.


سرویس های قابل ارائه به دو بخش مرکز تماس (Call Center) و تلفن گویا (IVR) بر روی Platform اختصاصی این موسسه ارائه میشود.مزایای استفاده از سیستم پرداخت IVR

بهینه سازی مدیریت منابع انسانی

با استفاده از سرویس IVR می توانید منابع انسانی خود را بهتر مدیریت کنید و به بهینه سازی این قسمت کمک کنید.

افزایش تعداد مشتریان

با بهینه سازی مدیریت منابع انسانی خود شاهد رشد روز افزون مشتری های خود خواهید بود.

کاهش ریسک و بهبود رضایت مشتری

قطعا رضایت مشتری از ارکان اصلی بقا و پیشرفت هر کسب و کاری میباشد. درصد رضایت مشتریان خود را بالاتر میبرید.مراکز تماس (Call Center)

دلایل زیر باعث شده‌اند که مراکز تماس روزبه‌روز گسترش پیدا کنند و کسب‌وکارهای مختلف درصدد ایجاد چنین مرکزی برای خود برآیند. گاه این دلایل باعث شکست مراکز تماس می‌شوند و گاهی موفقیت آن‌ها را به دنبال دارند.

  • باقی‌ماندن در عرصه‌ی رقابت
  • ایجاد فرصت‌های شغلی
  • راحتی مشتریان در برقراری تماس با شرکت
  • تحول فناوری
  • اعتقاد به قابلیت مراکز تماس برای حل بسیاری از معضلات شرکت
  • نبود آگاهی کامل از نحوه‌ی عملکرد مراکز تماس

جزئیات بیشتر در مورد مراکز تماس

وظایف مرکز تماس چیست؟

مرکز تماس یا کال سنتر (call center) بخشی از سازمان است که برای دریافت یا انتفال حجم زیادی از تماسها و درخواستها از طریق تلفن ایجاد می گردد. شرکتها و سازمانها به دو صورت از امکانات مرکز تماس استفاده میکنند:
۱) راه اندازی مرکز تماس درون سازمانی
۲) برونسپاری وظایف مرکز تماس به سرویس دهندگان
وظایف مرکز تماس ها جهت ارائه خدمات مشاوره ای ( تحصیلی، روانشناسی،حقوقی، فناوری اطلاعات، ICT و ... ) پشتیبانی از محصولات یا درخواست اطلاعات برای مشتریان است.

مرکز تماس چگونه عمل می کند؟

چرا مراکز تماس تا این اندازه مهم‌اند؟

همه‌ی مراکز تماس با هدف برقراری ارتباط مؤثر با مشتری ایجاد می‌شوند و هدف آنها این است که با کمترین هزینه، پاسخ‌گوی تعداد بیشتری از مشتریان باشند. سپردن مسئولیت پاسخ‌گویی به مشتریان متعدد به مرکزی واحد با عنوان مرکز تماس، باعث می‌شود شرکت به صرفه‌جویی به مقیاس (economies of scale) دست پیدا کند. شرکت‌ها با پرداخت هزینه برای اموری چون مکان مناسب، تیم اجرایی و مدیریتی و تجهیزات لازم، به‌میزان قابل‌توجهی در هزینه‌ی خدمات پشتیبانی از مشتری صرفه‌جویی می‌کنند. ازاین‌رو، برای بسیاری از شرکت‌ها ایجاد مرکز تماس یکی از مهم‌ترین بخش‌های کسب‌وکار و روشی برای کاهش هزینه‌های شرکت و سازمان است.درخواست سرویس IVR/SIP